W naszym parku maszynowym posiadamy nowoczesne wycinarki CNC (Computerized Numerical Control) wykorzystujące technologię cięcia strumieniem wody przy maks. ciśnieniu roboczym 4100  barów. Posiadamy również pełen system komponentów i akcesoriów wspierających: od wysokosprawnych kompresorów zapewniających niezmienny strumień wysokiego ciśnienia wody.

 

Warto tu zaznaczyć, że oferowany proces cięcia materiałów jest optymalny dla ich powierzchni, tak ważnej przy późniejszej eksploatacji i nie uszkadza powłoki, tak jak ma to miejsce w przypadku np. cięcia laserem.

Oferujemy cięcie wodą materiałów powierzonych przez klientów oraz posiadanych w naszych zasobach magazynowych. Cięcie wodą to technologia o bardzo wielu zaletach. Pozwala na wykrawanie niemal dowolnych kształtów z metalu, PCV, szkła, ceramiki, granitu, marmuru. Porównując je z tradycyjnymi metodami, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na brak ryzyka uszkodzenia materiału na wskutek działania wysokich temperatur, które generują się podczas cięcia laserem, czy np. stalowymi brzeszczotami. Strumień wody pozwala na wycięcie dowolnych detali z wyjątkową precyzją, a posiadana głowica wycina pod kątem 90 stopni nawet bardzo małe elementy. Cięcie wodą wpisuje się też w ekologiczną politykę naszej firmy, gdyż nie emituje to atmosfery żadnych pyłów ani spalin.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu i zapewniamy, że przedstawimy bardzo konkurencyjną ofertę zarówno pod względem ceny, jak i terminu wykonania.

Jak zamówić usługę:

1. W celu otrzymania wyceny zamówienia usługi cięcia materiałów prosimy o przygotowanie i przesłanie do nas projektu w formacie: *.dxf lub *.step

 strzalka
2. Nasi pracownicy przygotowują dla Państwa wycenę usługi, którą jak najszybciej przedstawiamy do akceptacji.

 

 strzalka

3. Po akceptacji kosztów rozpoczynamy jak najszybciej realizację zamówienia (dążymy do tego, aby terminy były jak najkrótsze) zgodnie z harmonogramem procesów produkcji Zatoka-Tech.

 

 strzalka

4. Po uzgodnieniu z Zamawiającym ustalamy najszybszy sposób dostawy wykonanych elementów mając do dyspozycji transport własny i współpracujące z nami firmy kurierskie.

 Współpracujemy z:
cretel.pngeuskan.pngfb2.pngfrea.pnglincoln-experts.pnglogo3.pngmeco.pngperuza.pngpko.pngcretel.pngeuskan.pngfb2.pngfrea.pnglincoln-experts.pnglogo3.pngmeco.pngperuza.pngpko.png